Müşteri Sözleşmesi

Hesabımın Gizliliğini ''Herkese Açık'' Şeklinde Ayarladım

Lütfen profiliniz gizlideyse gizliden çıkarın, gönderi ve profil bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olun. Ayrıca gizli profillere gönderim sağlanamamaktadır.Aksi taktirde işleminiz manuel onayda bekler.
İşlem tamamlanana kadar profilinizin gizililik ayarları herkese açık şeklinde olmalıdır ve gizililik ayarını değiştirmeyiniz.İşlem esnasında gizlilik ayarlarıyla oynarsanız işleminiz yarıdakesilir.

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin Fonajans.com sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde fonajans.com sitesine bakiye yüklemeyiniz ve kullanmayınız.Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.Fonajans.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme,yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer.Fonajans.com kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi, hizmet şartları ve iptal / iade koşulları sayfalarını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Kullanıcı sözleşmesi, hizmet şartları ve iptal / iade koşulları Fonajans.com ’un tüm üyelerine açıktır.Site üzerinde verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar
Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi, Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur.Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

HİZMET SÜREKLİLİĞİ
Fonajans.com taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede
herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir.
Fonajans.com 'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti
sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır.
Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. Fonajans.com herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını
aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak,
gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir.
Yenilenmiş güncel kullanım şartları, fonajans.com da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve fonajans.com sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri fonajans.com sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği,
herhangi bir bildirim yapılmaksızın Fonajans.com tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.
Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren fonajans.com sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.
Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Fonajans.com üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle
gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.
Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde fonajans.com ve
ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin fonajans.com ara yüzü üzerinden banka, papara, shopier
ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve
bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir.
Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Fonajans.com adresli web sitemizden başarılı bir sipariş oluşturmanız sitemize e-posta adresinize ve telefon numaranıza duyurularımızı ulaştırma izni vermeniz anlamına gelmektedir.
Fonajans.com ’dan gönderilen e-mail ve sms duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki email adresimize konuyu bildiren bir eposta göndermeniz gerekmektedir.
E-posta gönderiminizi takiben email adresiniz ve telefon numaranız mesaj listemizden çıkartılacaktır.