Neden Biz ?

FonAjans ekibi olarak 2020 yılında beri müşterilerimize sosyal medya alanında hizmet vermekteyiz. Bugüne kadarki tecrübelerimiz sayesinde sosyal medya hesaplarınızla çok daha kısa sürede istediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

Siteniz Güvenilir Mi?

Sitemizde yer alan güvenlik sertifikasından güvenilir olduğumuzu anlayabilirsiniz. Ödeme işlemleri sırasında güvenilir SHOPIER altyapısı kullanılmaktadır. Şifreniz kesinlikle bizim tarafımızdan görülmez. Güvenle sipariş verebilirsiniz

Siparişlerim Ne Zaman Tamamlanır ?

Siparişleriniz ödeme onayının hemen ardından otomatik olarak başlamaktadır. Genellikle tüm siparişler 2-3 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Şifre Vermem Gerekiyor Mu?

Sitemizden satın almış olduğunuz hizmetlerin hiç biri için sizden şifre alınmamaktadır. Sadece satın almak istediğiniz hizmet için Profil linki veya paylaşım linki vermeniz yeterlidir.

Ödeme Yöntemleriniz Güvenilir Mi?

Sitemiz BDDK Tarafından lisans almış Shopier alt yapısı kullanmaktadır. Girmiş olduğunuz kart bilgileri bizim veya başkası tarafından kesinlikle görülmez. Güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş verdim Yapmam Gereken Farklı Birşey Bulunuyor Mu?

Sipariş verdikten sonra tüm gönderimler otomatik olarak başlamaktadır. Yapmanız gereken farklı bir işlem bulunmamaktadır. Sistem tarafından otomatik olarak tamamlanacaktır.

Sipariş Verdim Gönderim Ne Zaman Başlar?

Tüm gönderimler sistem tarafından otomatik olarak anında yapılmaktadır. Genellikle anlık tamamlanmaktadır.(Sistem yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir.)Yüklü sayıdaki siparişleriniz sayfanızın zarar görmemesi için zamanlanarak Gönderilmektedir.