Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

FonAjans ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin bizlere yöneltiği soruları herkesin faydalanması için derledik.

Takipçi satın alma işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde sistem havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir. Yayınlanan belli başlı reklamlarla, profilinize takipçi kazandırılır.

Takipçiler elbette gerçektir. Tüm hizmetlerimizde kullanılan takipçiler aktif ve gerçek kişilerden oluşur ve sistem tarafından açılmış bot hesaplar değildir.

Kesinlikle hayır. Fonajans.com, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez.Profil gizlilik ayarlarınızın herkese açık şeklinde olması yeterlidir.Gizli profillere takipçi beğeni veya izlenme gönderilememektedir.

Kesinlikle hayır. Fonajans.com'dan alacağınız hizmet sonrası, hesabınız başka bir hesabı takip etmez, gönderileri beğenmez ya da hesabınızda sizden izinsiz gönderi yapılamaz.Sizin hesabınıza hiçbir türlü erişim izni yoktur ve istemez.

Kesinlikle.Fonajans.com’dan satın alacağınız Instagram takipçi kitlesi, tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır.Kesinlikle sistem tarafından açılmış bot hesaplar değildir ancak data içerisinde resimsiz profiller olabilir.Instagram takipçi satın al sayfamızdan hemen paketlerimize göz atabilirsiniz.

İnstagram profilinizde paylaştığınız ögelerin daha fazla insan tarafından görülmesi ve keşfedilmesi için belli bir sayıda beğenilmesi gerekmektedir. Bu sayıya kendiniz ulaşmanız oldukça zordur. Hedeflenen beğeni sayısına daha hızlı ve rahat ulaşabilmek adına instagram beğeni satın almak gibi bir yönteme başvurabilirsiniz.Fonajans.com’dan, gönderilerinize satın alacağınız Instagram Beğeniler, %100 Türk olup Yüksek Kaliteli paketlerdir.Keşfet sekmesi etkilidir.

Fonajans.com’dan, aylık otomatik beğeni satın al paketleri, %100 Türk olup yüksek kaliteli paketlerdir.Keşfet sekmesi etkilidir.Hesabınız Aylık Otomatik Türk Beğeni servisimize anlık olarak tanımlanır.İnstagram hesabınız sistemimiz tarafından otomatik şekilde sürekli kontrol edilir.Yeni yüklediginiz resimlerinize otomatik şekilde beğeniler çok hızlı gönderilerek yüklenir.

Fonajans.com’dan, gönderilerinize satın alacağınız Instagram Beğenileri, tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır.Sistem tarafından açılmış bot hesaplar olmadığından, beğenilerin sayısında düşme veya silinme yaşanmaz.

Fonajans.com’dan, gönderilerinize satın alacağınız Instagram beğenileri, sisteme anlık olarak tanımlanır.Aktarım hızı cok yüksek olduğundan kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.Fotoğraf & Video Linkilerinize Beğeni satın alabilirsiniz.Ayrıca Reels ve IGTV paylaşımları için de İnstagram beğeni satın al paketlerimiz uygundur.

Fonajans.com’dan satın alacağınız Instagram takipçi kitlesi, tamamen aktif ve gerçek kişilerden oluşmaktadır.AKTİF GERÇEK KULLANICILAR olduğundan düşüş olabilir.Düşme ihtimalinden dolayı ilk yüklemede FAZLA GÖNDERİM yapılır.Düşme oranı takipçilerin profilinize olan ilgisi ile alakalıdır.Hepimizin de bildiği üzere instagram gibi sosyal mecralarda takipçi kazanmak ve kazandığımız takipçilerin sürekli olarak profilimizde kalmasını sağlamak oldukça zor bir iş.İnstagram takipçi satın al hizmetinden faydalanıp takipçi sayınızı arttırdıktan sonra satın aldığınız takipçileri elinizde tutmalısınız. Takipçileri elinizde tutmak için, çeşitli çekilişler yapabilirsiniz. Ya da canlı yayınlar açabilirsiniz.

Takipçi almaya karar verdiyseniz şimdi de alacağınız miktarı düşünmeye başlamalısınız. Yani ne kadar takipçi alacağınızı düşünmelisiniz. Çünkü sayı her zaman önemlidir. Ama bu zor bir şeydir. Kendi kitlenize göre buna karar vermelisiniz. Çünkü kitlenizin büyüklüğüne göre abartı olmamak şartı ile ne kadar fazla takipçi alırsanız size yararı o kadar çok olacaktır. Kısacası her zaman denildiği gibi ne kadar çok reklam verirseniz o kadar geri dönüşü olur. Psikolojik olarak kanıtlanmış, 10.000 sınırı denen bir terim mevcuttur. Yani 10.000’in üzerinde takipçiye sahip profiller, insanların gözünde güvenilir gözükmekte.

Takipçi satışı genel olarak profil itibarının ve satışların artırılması konusunda benzersiz bir seçenektir. Bireysel veya kurumsal hesaplarınız için taze ve güçlü bir imaj oluşturmak, kurumsal hesaplarınızdan da marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırmak için takipçi satın alabilirsiniz.

Fonajans.com ekibi olarak, tatil günleri dahil olmak üzere, 365 gün 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.Sitemiz otomatik olarak çalışmakta olup, siparişleriniz anlık başlar, doğal artar.Bu bağlamda, siparişinizin ardından kısa süre içinde işleminiz tamamlanır.

Fonajans.com destek ekibine her daim ulaşabilirsiniz. Destek sisteminin yoğunluğuna göre, destek taleplerinize en kısa süre içinde dönüş sağlanmaktadır.Sizlerin memnuniyeti bizim için herzaman önplandadır.

Tecrübemiz ile söyleyebiliriz ki, takipçi satın alım işlemleri kurumsal firmalara her daim faydalı olmuştur. Özellikle marka imajının oluşturulması veya büyütülmesi, satışların artırılması gibi konularda faydalı bir işlemdir.

Ne yazık ki henüz sistemlerimizde mobil ödeme mevcut değildir. Lakin, Kredi kartı ile veya Havale&EFT yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.